Ukucushwa Komkhiqizo
Ishubhu lesifudumezi esithambile esincibilikisa iqhwa liyinto ekhethekile yokushisa yokugcina ebanda, isiqandisi kanye neminye imishini yokuqandisa, ukuze kuvinjelwe ukunqwabelana kweqhwa nesithwathwa kukhoyili ye-evaporator, ngokushisa ngogesi ukuze kufezwe ukuncibilikisa noma kugcinwe ibhalansi yokushisa yemishini. Isakhiwo sayo esiyinhloko sihlanganisa:
1. Umzimba wokushisa : ucingo lokumelana lwangaphakathi luyi-nickel-chromium alloy, kanti olungaphandle lugoqwe nge-magnesium oxide powder enesisindo esiphezulu njenge-insulating medium ukuqinisekisa ukuhanjiswa kokushisa okusebenzayo kanye nokuphepha kukagesi ;
Izinto zegobolondo ezimbili: ikakhulukazi insimbi engagqwali engu-304/310S, amanye amamodeli asebenzisa imbobo evaliwe yerabha ye-silicone, ukumelana nokugqwala futhi avumelana nezimo zokushisa eziphansi kanye nendawo enomswakama ophezulu;
3, inqubo yokupakisha : Intambo yokumelana iqiniswe epayipini lensimbi ngenqubo yepayipi yokuncipha, futhi ukuma kokugoba kungenziwa ngezifiso ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokufakwa kwemishini ehlukene (njenge-evaporator yefeni ebandayo, ithreyi yamanzi).
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Stainless Steel Single Straight Tube Defrost |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sesifudumezi Sokuncibilikisa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Inkampani | Umkhiqizi/umhlinzeki/ifektri |
| I-Stainless Steel Single Straight Tube Defrost Heater isetshenziselwa ukuncibilikisa umoya opholile, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi beshubhu lesifudumezi esincibilikisa insimbi engagqwali bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu elinengxenye yentambo yomthofu lizovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokufudumeza encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Izici Zomkhiqizo
Ukulawula iqhwa nokushisa okusebenzayo
*** Ishubhu lesifudumezi esiqondile sincibilikisa ngokushesha ungqimba lwesithwathwa ebusweni be-evaporator noma i-condenser yesiqandisi ukuqinisekisa ukusebenza kahle kwesiqandisi. Ifanele indawo -30℃ ~50℃ ;
*** Sekela ukushisa okuhlukaniswe ngezigaba (njengebanga lamandla angu-1000W ~ 1200W), isivinini sokushisa esifinyelela ku-400℃ / ihora, umjikelezo wokuncibilikisa onembile .
Ukuzivumelanisa nezimo
*** Umkhiqizi we-defrost tube heater usekela ukwenza ngokwezifiso okungejwayelekile (njengobubanzi bepayipi obungu-8.0mm, ubude obungu-1.3m), ofanele i-chiller chassis, ama-evaporator fins nezinye izakhiwo eziyinkimbinkimbi ;
*** Iyahambisana ne-voltage engu-220V/380V, ifaneleka eziqandisini zasekhaya, indawo yokugcina izinto ezibandayo zezentengiselwano kanye nemishini yokuthutha uchungechunge olubandayo .
Isicelo Somkhiqizo
1.ifeni yokupholisa indawo ebandayo:ishubhu lesifudumezi esiqondile esisetshenziselwa ukuncibilikisa i-evaporator, ukuvimbela ukunqwabelana kweqhwa kuthinta ukusebenza kahle kwesiqandisi;
2.imishini yochungechunge olubandayo:Isifudumezi sokuncibilikisa isimo se-U Gcina isimo sokushisa esingaguquki seloli eliqandisiwe kanye nekhabhinethi yokubonisa ukuze ugweme iqhwa elibangela ukwehluleka kokulawula izinga lokushisa ;
3.uhlelo lokuqandisa lwezimboni:I-heater yepayipi yokuncibilikisa ihlanganiswe phansi kwepani lamanzi noma i-condenser ukuqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo kwemishini
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













