Ukucushwa Komkhiqizo
Ikhebula Lokushisa le-EasyHeat liyisisombululo sokushisa sikagesi esisebenza kahle kakhulu esenzelwe ukuvikela ukubanda kanye nokugcinwa kwezinga lokushisa ezindaweni zokuhlala, zezentengiselwano, kanye nezezimboni. Ngobuchwepheshe be-thermostat obuzilawulayo noma obuzenzakalelayo obuthuthukisiwe, buvimbela ngempumelelo amapayipi, uphahla, kanye nama-gutter ukuthi angabanda ngisho noma kubanda kakhulu (-40°F/-40°C), ukuqinisekisa ukuqhubeka kokusebenza kanye nokunciphisa ukusetshenziswa kwamandla.
1. Njengoba ihlanganiswe kusengaphambili futhi isilungele ukufakwa, ikhebula le-EasyHeat Heating livimbela amapayipi ukuba aqande, ligcina amanzi egeleza ku--40°
2. Ikhebula lokushisa le-EasyHeat lisebenza ku-120 VAC noma ku-240 VAC futhi lisetshenziswa kumapayipi amanzi ensimbi
3. Ayikho i-thermostat, ayikho ipulaki
4. Ifanele ukufakwa ngaphandle kwemigqa yokuqandisa, yokufutha, kanye neyomoya opholile engaphansi kwamazinga okushisa abandayo
5. Ubude bungenziwa ngezifiso kusukela ku-1m-20m, 23W/M.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Lokushisa Elilula Lokushisa Lokuqandisa Amapayipi Amanzi |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elivamile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Inkampani | ifektri/umhlinzeki/umenzi |
| Amandla e-walk in drain line heater angama-40W/M, singenziwa namanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude be-isifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. I-Jingwei heater nayo ikhiqiza i-heater yomugqa wokudonsa amanzi oqhubekayo, ubude bekhebula lokushisa bunganqunywa nguwe, amandla angenziwa ngokwezifiso 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, njll. | |
Umhlahlandlela Wokufaka (Ikhebula Elingenawo Amaqhwa le-AHB)
1. Ukuphepha Kuqala: Sebenzisa kuphela ama-socket angu-120V noma angu-240V avikelwe yi-GFCI. Qinisekisa ukuthi ugesi ucinyiwe ngesikhathi sokufakwa.
2. Hlanza ipayipi: Sula ukungcola, uwoyela kanye nomswakama ebusweni bepayipi.
3. Ikhebula Eliqinile: Namathisela ikhebula epayipini ngetheyiphu noma izibopho ezishisa kakhulu. UNGALUQHATHI UCHUNGECHUNGE LWE-AHB.
4. Faka i-insulation: Songa ipayipi kanye nekhebula nge-foam insulation (inani lika-R ≥5) ukuze uthuthukise ukusebenza kahle.
5. Hlola: Xhuma bese uqinisekisa ukuthi i-thermostat isebenza ngaphansi kwama-3°C (3°F).
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
1. Izinto zikagesi zasekhaya:isifudumezi somugqa wokudonsa amanzi esisetshenziselwa ukuncibilikisa amapayipi okukhipha amanzi eziqandisini, eziqandisini, ezifutha umoya kanye neminye imishini.
2. Imishini yokuqandisa yezentengiselwano:isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi esisetshenziswa ohlelweni lokukhipha amanzi lweziqandisi zasezitolo ezinkulu, amakhabethe okubonisa afrijiwe kanye neminye imishini.
3. Imishini yokuqandisa yezimboni:isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi esisetshenziselwa ukuvimbela ukubanda kwamapayipi okukhipha amanzi njengemishini yokugcina amanzi ebanda kanye nemishini yokubanda.
4. Imboni yezimoto:isifudumezi sokukhipha amanzi esincibilikisayo esisetshenziselwa ukuvimbela ukuqandisa kwamapayipi okukhipha umoya opholile wezimoto.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














