Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Heater ye-Tubular ye-Oven kagesi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iisici sokushisa ihhaviniisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-oven kagesi yokushisa iyisici esibalulekile se-oven kagesi yodonga ekhiqiza ukushisa okudingekayo ekuphekeni nasekubhakeni. Inesibopho sokuphakamisa izinga lokushisa ngaphakathi kwe-oven liye ezingeni elifunekayo lemisebenzi ehlukahlukene yokupheka. Ama-oven odonga ngokuvamile anezakhi eziningi zokushisa ezibekwe ngendlela efanele ukuqinisekisa ukusatshalaliswa kokushisa okufanayo nokunikeza ukuguquguquka kwezindlela ezahlukene zokupheka.
Izici Zomkhiqizo
1. Ukusatshalaliswa Kokushisa Okulinganayo
Isakhi sokushisa esiklanywe kahle siqinisekisa ukuthi ukushisa kusatshalaliswa ngokulinganayo kuyo yonke indawo engaphakathi kwehhavini. Lokhu kusiza ukuvimbela izindawo ezishisayo futhi kuqinisekisa imiphumela ehambisanayo yokupheka nokubhaka.
2. Ukulawula Izinga Lokushisa
Ama-oven anamuhla odongeni avame ukuza nezici zokulawula izinga lokushisa ezithuthukisiwe ezikuvumela ukuthi usethe izinga lokushisa eliqondile lemisebenzi yokupheka ehlukene. Ukusebenza kahle kwento yokushisa kunegalelo ekugcinweni kwezinga lokushisa elinembile.
3. Ukushisa Okusheshayo
Isici sokushisa esinamandla nesisebenzayo singaholela ezikhathini zokushisa zangaphambi kwesikhathi ezisheshayo. Lokhu kulula kakhulu uma ushesha noma ufuna ukunciphisa isikhathi sokupheka sonke.
4. Ukuguquguquka
Ama-oven odongeni angaba nezinto eziningi zokushisa, okuhlanganisa izinto eziphezulu nezingezansi, kanye namafeni e-convection. Lokhu kuguquguquka kukuvumela ukuthi ukhethe indlela efanele yokupheka yezindlela zokupheka ezahlukene, njengokubhaka kwendabuko, ukubhaka kwe-convection, ukubhaka okuphekiwe, nokuningi.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














